Welcome to the Rileys

Welcome to the Rileys Clip

16. února 2010 v 22:53 | KristenS•
Scéna z filmu Welcome to the Rileys.Moc hezký na ten film se moc těšim sem na to zvědavá!

Welcome to the Rileys-Fotky

16. února 2010 v 22:50 | KristenS•
Fotky z filmu Welcome to The Rileys.Na ten film se moc těšim;)

free image host free image host free image host free image host

Welcome to the Rileys

16. února 2010 v 22:47 | KristenS•

Originální název: Welcome To The Rileys
Rok výroby: 2009

Popis:
Doug Riley spolu s jeho ženou Od smrti dcery Emily před 8 lety žijí Doug Riley a jeho žena Lois poloviční život. Doug se neustále vyrovnává s tím, že měl poměr se servírkou Vivian. Lois zápasí s pocitem viny za smrt jejich dcery. Stáhne s do sebe, a kromě kadeřnice, její sestry Harriet a místního pastora s nikým nekomunikuje.
Když Vivian umře, Doug je ztracen. Při své služební cestě do Baton Rouge se ocitá na křižovatce. Zajede do striptýzového klubu kde potká 16ti letou striptérku Mallory (Kristen Stewart) a v soukromé místnosti ji nabídne kompromis. Odvede ji domů kde jí navrhne vlastní návrh. Nabízí jí 100 dolarů za den, pokud pokud s ním chvílí zůstane a dá si do pořádku myšlenky. Žádny sex. Mallory si peníze nebere jen tak pro nic za nic, ale bez ohledu na to ....
Doug zavolá své ženě Lois a řekne jí, že se domů nevrátí. On a Mallory se usadí v určitém kruhu domácnosti a je vyvedený z míry, jak Mallory chodí nahá a nabízí sex. Lois si uvědomí, že bude muset přijmout drastická opatření aby zachránila manželství. Po dlouhé době se rozhodně nasednou do auta a odjede na jih.
Zpět v Louisianě, Doug se rozhodně Mallory jenom více pomoct. Přece jenom je to 16ti letá nezletilá šlapka. Zděšená Lois později přijede za Dougem a najde ho s Mallory. Hned jí vysvětlí jak na tom Mallory je a že mu připomíná jejich dceru Emily. Mallory ale není připravená dělat někomu náhradní dceru a tak se trojice pohádá.
Poté, co najdou zbitou Mallory která je převezená do nemocnice, spěchají ji navštívit. V nemocnici se jich ptají, jaký je jejich vztah k dívce a po dlouhém váhání Lois řekne, že ona a Doug jsou její rodiče.
Doug a Lois si všechno vyříkají. Lois se přizná, že jejich dcera Emily zemřela a Doug pochopí, proč se celé ty roky tak obviňovala. Po několika letech se život konečně vrací do normálu. Ale pro Mallory to moc hezky nekončí. Po tom všem je to přece ještě teenager.

 
 

Reklama